Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Teambuilding, školení, kurzy, semináře, firemní večírky

Zámek Nečtiny nabízí prostory pro pořádání všech typů firemních akcí – školení, kurzů, seminářů, teambuildingů i společenských večírků.

Vzdělávání

Pokud pro své zaměstnance nebo klienty pořádáte pravidelně školení a vzdělávací kurzy, spojte příjemné s užitečným. V prvním i druhém patře zámku se nachází sál s kapacitou cca 90 míst vybavený interaktivní tabulí, internetem, flip chartem, dataprojektorem a DVD přehrávačem. Free wi-fi je samozřejmostí stejně jako uspořádání stolů dle vašich potřeb.

Pochopitelně se nebudete muset starat ani o zajištění občerstvení, pro vaše kolegy můžeme připravit i malý raut na otevřených terasách v zámecké zahradě.

Teambuildingy a sport na zámku

Organizujete teambuildingy a hledáte nové náměty? Přijeďte se podívat k nám do Nečtin. Stačí se projít a uvidíte, že Nečtiny jsou pro vás jako stvořené. Samotný zámek nabízí dostatek prostor, které lze využít za jakéhokoli počasí, a to včetně vybavené tělocvičny a společenské místnosti s řadou her. A při plánování programu nezapomeňte ani na samotnou zámeckou zahradu s volejbalovým hřištěm, workoutem a novým víceúčelovým hřištěm..

S kolegy můžete po svých i na kolech vyrazit na výlety po okolí, rádi vám zapůjčíme i koloběžky a elektrokola. Asi hodinku pomalé chůze od zámku je cyklostezka vhodná i pro in-line bruslení.
Tipy na výlety najdete zde.

Pokud hledáte něco opravdu originálního, necelých 6 m od zámku se rozkládá největší lezecká skalní oblast v našem regionu. Říká se, že horolezci bývají nejlepší přátelé. Stolová hora Kozelka vám to může pomoci dokázat.

A na závěr malý nevšední tip. Bylo by škoda nevyužít skutečnosti, že zámek Nečtiny leží v jedinečné oblasti tzv. tmavé oblohy, jedné z pouhých tří v celé České republice. Zařaďte do svého programu tedy i putování po hvězdách. Budete-li mít zájem, domluvíme vám s rokycanskou hvězdárnou pozorování oblohy s odborným výkladem.

Stravování

Kuchyni nečtinského zámku chválí každý host. Jídlo a občerstvení na celý den připravíme přesně podle vašich představ. Není pro nás problém postarat se i o návštěvníky, kteří dávají přednost bezlepkovému, vegetariánskému nebo veganskému menu.

Ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

Nabízíme vám ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř, pěti a desetilůžkových pokojích.

Ceník ubytování

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Vybavení zámku

 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.

 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.

 • Infrasauna se nachází v přízemí kastetlu. Prohřeje vaše tělo a má pozitivní účinky na zdraví. Uvolněte se a užijte si relax!

 • Víceúčelové hřiště nabízí širokou škálu využití.

  Vzniknou zde mohou například: 2 volejbalová hřiště, tenisový kurt, hřiště na házenou nebo třeba basket.