Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Relax pro všechny

Jak si představujete odpočinek? Klid uprostřed nádherné přírody, zajímavé výlety, čas na rodinu a přátele? Právě jste našli dovolenou svých snů, zámek Nečtiny.

Nabídneme Vám skvělý relax v překrásné přírodě a pestré sportovní vyžití nejrůznějšího charakteru.

Dovolená podle přání – batoh na zádech i nohy nahoře

Na zámku Nečtiny máte vše na dosah – krásy přírodního parku Manětínská, zajímavé kulturní památky i příležitost si zasportovat. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Nabízíme vám božský klid i šanci dát si pořádně do těla.

Až vás omrzí poklidný odpočinek v zámeckém parku, můžete vyrazit do nedalekých Nečtin do regionálního muzea, na prohlídku renesanční radnice a barokního kostela.

Další tipy na kratší i celodenní výlety naleznete zde.

Pro ty z vás, kteří nevydrží dlouho sedět, máme skvělou zprávu. Přímo v zámecké zahradě si můžete zahrát fotbálek či volejbal a ve vnitřní tělocvičně se protáhnout s TRX, bosu, stepy, flowiny i činkami. Rozměry tělocvičny a připravené branky vám dovolí uspořádat i přátelský match třeba ve fotbale. Máme pro Vás postavené krásné nové víceúčelové hřiště na volejbal, florbal, házenou, basketbal, hokejbal, nohejbal. Fotbalové hřiště se nachází v Nečtinech, od zámku vzdálené lesní cestou 1,2 km.

Kolem Nečtin prochází řada cyklotras, doporučujeme proto vzít s sebou i kola. Rádi vám půjčíme i elektrokola a koloběžky, a to včetně helem.

Pokud holdujete horolezectví, necelých 6 km od zámku najdete jednu z největších lezeckých skalních oblastí Plzeňska s dvouvrcholovou stolovou horou Kozelkou. Jako výzva na vás čeká 60 skalních věží a stěn s desítkami lezeckých tras.

Zábava pro nejmenší členy rodiny

Při zařizování zahrady i vnitřních prostor zámku jsme měli na paměti, jak náročné je postarat se o caparty i školáčky. Nejdříve jsme vytyčili malým průzkumníkům bezpečný svět pro nové objevy, a to vybudováním oplocení.  Své děti tak budete mít stále na dohled.  Nebojte, nudit se nebudou. Bez obav jim dopřejte chvíle na hřišti vybaveném pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

Nemusíte mít obavy ani z deštivého počasí, na zámku je krásně po celý rok. Pusťte děti do zábavného koutku a uspořádejte pro ně ve společenské místnosti rodinný turnaj v ping-pongu, stolním fotbálku nebo kulečníku. Nepřijdete ani o oblíbené televizní pořady. Bonus ve formě free wi-fi nadchne asi nejen teenagery.

Odpočinek? To znamená i dobře jíst a spát

Naše kuchyně je vyhlášená nejen tradičními českými jídly, ale i ochotou vyjít vstříc přípravou speciálního menu. Snídaně probíhají formou švédských stolů, samozřejmostí je zajištění polopenze i celodenního stravování. A koho by nelákala možnost vychutnat si jídlo na terase nebo si večer posedět při skleničce v baru?

Na zámku nabízíme klidné pokoje všech velikostí - od jednolůžkových a dvoulůžkových, přes rodinné až po 10lůžkové.

Ceník ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Vybavení zámku

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
  Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.
  Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.
 • Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.
  Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.

 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.
  Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.
 • Dvě prostorné učebny s IT tabulemi
 • Půjčovna elektrokol a koloběžek
 • Wifi