Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Reference

 • Byli jsme ve škole v přírodě na zámku v Nečtinech. Ač máme za sebou několik zotavovacích akcí, tak jsme se ještě nikdy nesetkali s tak skvělým přístupem, jako měli všichni vaši zaměstnanci. Počínaje paní Vaizovou, která dokázala vyřešit jakýkoliv problém, paní recepční, kuchařkami, uklízečkami, barmankami, panem správcem a vůbec všemi, se kterými jsme se setkali. Tak profesionální a příjemný přístup jsme ještě nikdy nezažili. Jsme nadšení do té míry, že poprvé někam píši takto pochvalný mail. Pokud to jen trochu půjde, určitě se velmi rádi vrátíme a budeme Vaše zařízení všude doporučovat. S pozdravem
  Mgr. Mirka Duchoňová, Ph.D
 • Objednali jsme si Sváteční velikonoční menu, které bylo opravdu velice chutné. Příjemný byl i pán, který přijel zdarma s celým menu na objednaný čas až k nám domů/ cca 50km jedna cesta. V létě k vám rádi přijedeme na něco dobrého na kole.
  Andrea Svobodová
 • Děkujeme za velikonoční menu, bylo naprosto vynikající. Určitě budeme doporučovat dál.
  JL Leopoldov
 • Moc děkujeme za výborné jídlo, které jsme si objednali ze zámku Nečtiny v době Velikonoc. Dodávka byla až do domu, vše pečlivě zabaleno a rozděleno do krabiček. Jídlo nám bohatě stačilo pro čtyři osoby. Polévka byla dobře chuťově vyvážená a 12 knedlíčků v jedné porci by stačilo i pro dva . Hlavní chod rovněž neměl chybu. Chuťově i vzhledově bylo vše výborné a porce obrovské. Švestkové koláče jsme si pak dali ke kávě. Akorát velikonoční nádivku jsme již nezvládli a museli si nechat až na druhý den. Takže jídlo ze "zámku" nás velmi potěšilo. Dáváme jedničku!
  Rodina Kavalířova z Blovic
 • Chtěl bych poděkovat panu Koudelovi a jeho lidem v Nečtinech. Byl jsem příjemně překvapen jejich vstřícností a schopností operativně vše řešit včetně značně nadstandardních věcí. Nečtiny jsou hodně specifické, buď je má člověk rád nebo v nich víc vidí všechny jejich nedostatky. Ale když vím do čeho jdu a personál se takto snaží, je to moc velké plus. Držím palce, ať to tak zůstane. My se plánujeme za rok vrátit.
  Jiří Sitera Zču - CIV
 • Spolek Ašských bajkerů děkuje za super servis, stravu a ochotu personálu. Bylo to tu fajn. Přejeme mnoho úspěchů celému týmu.
  Za Ašské bajkery Lenka Poláková
 • Velmi milý a ochotný personál, který je nám vždy ochoten připravit nejen vegetariánské pokrmy, ale i veganské a bezlepkové. Snad brzy naviděnou.
  Společnost Tady a teď
 • MS BIKE ACADEMY KEMP děkuje za příjemně strávený týden na Zámku Nečtiny. Perfektní zázemí, ochotný personál a vynikající kuchyně.
  Milan Spěšný a kolektiv
 • Z pověření účastníků kurzů CŽV si dovoluji vyslovit ocenění personálu zámku Nečtiny za vstřícné a velmi ochotné jednání a úroveň stávajících služeb. Obojí pomohlo vytvořit pozitivní atmosféru, která je nezbytná k naplnění cílů vzdělávacího procesu. Děkuji.
  Mgr. Vladimíra Lovasová PhDr., garant studia CŽU
 • Moc jsme si to tady užili!!!Nejlépe strávený týden s nejlepšími lidmi v TOP zámku Nečtiny . Moc oceňujeme velmi příjemnou obsluhu, výborné jídlo, super kávu a trpělivost obsluhy baru v přízemí. Během pobytu jsme si všichni odpočinuli a užili jsme si super párty a spoustu zábavy. Rozhodně se nám po týdnu nechce domů a snad se sem brzy vrátíme.
  Přírodovědecká fakulta UK, 2. Ročník geografie a kartografie
 • Děkujeme za naprosto dokonalý víkend. Spousta srandy, velice milý a ochotný personál. Moc dobré jídlo a dokonalý relax.
  Hanka za swingovou skupinu
 • Ubytování: v pokojích přibyly poličky, věšáky, atd., což byla příjemná změna. Ve druhém patře občas netekla večer teplá voda, ale nebylo to nijak tragické. Všude bylo čisto, každý den ráno úklid společných prostor. Strava: perfektní, nedá se nic vytknout, bohaté snídaně, vynikající omáčky a polévky. Možnost velkých a malých porcí je pro nás plně vyhovující. Personál: velice ochotný, komunikace s panem Koudelou je bezproblémová, vždy nám vyjde vstříc. Pan Seidl je extra třída!!!!! Zasloužil by si medaili za to, co pro zámek všechno dělá. Podmínky: byl jsem mile překvapen, že jsme dostali dospělé osoby zdarma na ubytování. Za celou dobu, co do Nečtin jezdíme, jsme poprvé zažili, že přibylo několik nových věcí. Bazén, dětské hřiště, upravené ohniště, obnovené volejbalové hřiště, atd. Byli jsme letos opět spokojeni a moc rádi se vrátíme v příštích letech. S pozdravem.
  Jiří Harajda, CK PALMERA
 • 1