Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Sportovní soustředění

Dát si pořádně do těla a zároveň si užít zábavu s kamarády? Zámek nabízí vše pro kvalitní sportovní soustředění a kondiční pobyty.

Zámek Nečtiny pohybem žije. Při výběru místa pro tréninková soustředění je tak ideální volbou pro malé i větší skupiny sportovních nadšenců.

Život na zámku rozhodně není pro lenochy

Zámek Nečtiny pohybem žije. Při výběru místa pro tréninková soustředění je tak ideální volbou pro malé i větší skupiny sportovních nadšenců.

Součástí areálu zámku je tělocvična o rozměrech 11,2 x 23,2 m s lajnami, brankami a míči. Tělocvičnu lze také efektivně využít pro kruhový trénink, protože zde najdete vše potřebné – bosu, flowin, TRX, malé jednoručky, gumičky, medicinbaly i boxovací pytel.

Nové víceúčelové hřiště na volejbal, florbal, házenou, basketbal, hokejbal, nohejbal.

Další tělocvičnu hledejte přímo pod širým nebem, v udržované oplocené zámecké zahradě s velkorysým prostorem pro rozcvičky i kondiční cvičení. V tréninkovém plánu také můžete počítat i se stolním tenisem, workoutem a dalším volejbalovým hřištěm.

Sportovní vybavení stále rozšiřujeme, takže pokud k nám jezdíte pravidelně, vždy objevíte něco nového. Těšte se.

Na kolech, na lyžích i po svých

Bylo by hříchem nevyrazit do okolní čisté přírody, protože Manětínsko patří mezi nejkrásnější chráněné přírodní parky naší republiky.

Vezměte kolo nebo pohorky a vyrazte třeba na Rabštejn nebo do Manětína. Okolím Nečtin prochází řada turistických tras i cyklotras, přičemž část z nich je ve výborném stavu a může sloužit i pro trénink na kolečkových bruslích či lyžích. Další tipy pro turistické výlety najdete zde.

Pokud vás lákají výšky, necelých 6 km po turistické trase narazíte na Kozelku, osamocenou stolovou horu s dvěma vrcholy, kterou lemují strmé skály. Přivítá vás největší lezecká skalní oblast v našem regionu. Zkuste pokořit některou z 60 skalních věží a stěn s desítkami lezeckých cest.

V Nečtinech, pouhou čtvrthodinku cesty od zámku, najdete upravené fotbalové hřiště.

V případě zájmu vám rádi přímo na zámku půjčíme koloběžky a elektrokola, včetně helem.

Ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

Nabízíme vám ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř, pěti a desetilůžkových pokojích.

Stravování

U nás se nemusíte o nic starat. Naše vyhlášená kuchyně vám zajistí vše - od snídaní až po večeře, včetně plného pitného režimu.

 

Seznam sportovního vybavení, které si u nás můžete zapůjčit:

 

 

Ceník ubytování a stravování pro školy a sportovní kluby Vám na vyžádání rádi zašleme, kontaktujte nás na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo +420 601 375 401.

 

Seznam sportovního vybavení, které si u nás můžete zapůjčit, naleznete v odkazu níže. 

 

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Vybavení zámku

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
  Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.
 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.
  Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.
 • Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.
  Na zámku najdete pokoje pro jednotlivce, páry, rodiny i celé skupiny.

 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.
  Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.
 • Dvě prostorné učebny s IT tabulemi
 • Půjčovna elektrokol a koloběžek
 • Wifi