Pohodové pobyty za příjemnou cenu

Sportovní soustředění

Dát si pořádně do těla a zároveň si užít zábavu s kamarády? Zámek nabízí vše pro kvalitní sportovní soustředění a kondiční pobyty.

Zámek Nečtiny pohybem žije. Při výběru místa pro tréninková soustředění je tak ideální volbou pro malé i větší skupiny sportovních nadšenců.

Život na zámku rozhodně není pro lenochy

Zámek Nečtiny pohybem žije. Při výběru místa pro tréninková soustředění je tak ideální volbou pro malé i větší skupiny sportovních nadšenců.

Součástí areálu zámku je tělocvična o rozměrech 11,2 x 23,2 m s lajnami, brankami a míči. Tělocvičnu lze také efektivně využít pro kruhový trénink, protože zde najdete vše potřebné – bosu, flowin, TRX, malé jednoručky, gumičky, medicinbaly i boxovací pytel.

Nové víceúčelové hřiště na volejbal, florbal, házenou, basketbal, hokejbal, nohejbal.

Další tělocvičnu hledejte přímo pod širým nebem, v udržované oplocené zámecké zahradě s velkorysým prostorem pro rozcvičky i kondiční cvičení. V tréninkovém plánu také můžete počítat i se stolním tenisem, workoutem a dalším volejbalovým hřištěm.

Sportovní vybavení stále rozšiřujeme, takže pokud k nám jezdíte pravidelně, vždy objevíte něco nového. Těšte se.

Na kolech, na lyžích i po svých

Bylo by hříchem nevyrazit do okolní čisté přírody, protože Manětínsko patří mezi nejkrásnější chráněné přírodní parky naší republiky.

Vezměte kolo nebo pohorky a vyrazte třeba na Rabštejn nebo do Manětína. Okolím Nečtin prochází řada turistických tras i cyklotras, přičemž část z nich je ve výborném stavu a může sloužit i pro trénink na kolečkových bruslích či lyžích. Další tipy pro turistické výlety najdete zde.

Pokud vás lákají výšky, necelých 6 km po turistické trase narazíte na Kozelku, osamocenou stolovou horu s dvěma vrcholy, kterou lemují strmé skály. Přivítá vás největší lezecká skalní oblast v našem regionu. Zkuste pokořit některou z 60 skalních věží a stěn s desítkami lezeckých cest.

V Nečtinech, pouhou čtvrthodinku cesty od zámku, najdete upravené fotbalové hřiště.

V případě zájmu vám rádi přímo na zámku půjčíme koloběžky a elektrokola, včetně helem.

Ubytování

Čas příjezdu (check-in): 14:00 – 17:00
Čas odjezdu (check-out): 07:00 – 10:00

Nabízíme vám ubytování v jedno, dvou, tří, čtyř, pěti a desetilůžkových pokojích.

Stravování

U nás se nemusíte o nic starat. Naše vyhlášená kuchyně vám zajistí vše - od snídaní až po večeře, včetně plného pitného režimu.

sportovni nacini

 

Ceník ubytování a stravování pro školy a sportovní kluby Vám na vyžádání rádi zašleme, kontaktujte nás na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 601 375 401.

 • Pohled z kamery v Nečtinech:

  Nečtiny kamera

Reference

 • Dobrý den, měli jsme u Vás na zámku svatbu 8.8. a chtěli bychom poděkovat za maximální vstřícnost se všemi požadavky co jsme měli. Ačkoliv zámek známe dlouho přes výuku geomatiky překvapila nás ochota personálu v jakoukoliv dobu, zajištění služeb i úroveň gastronomických služeb. Vše proběhlo k naší maximální spokojenosti. Zvláště bych pak ráda vyzdvihla práci p. Koudely, který odvedl naprosto skvělou práci, vše zařídil, byla s ním perfektní domluva i ohledně příprav a byl stále pozitivní i přes náročnost akce ve spojení s odjezdy táborů. Děkujeme ještě jednou celému kolektivu Zámku Nečtiny za perfektní den.
  Károvi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Vybavení zámku

 • Zámek nabízí plně vybavenou tělocvičnu, kde si můžete zahrát basketbal nebo procvičit tělo na bosu, flowin, TRX, medicinbaly, boxovacím pytlem atd.

 • Malí ani velcí se u nás nikdy nenudí. V zámecké zahradě najdou workoutové hřiště i hřiště s pískovištěm, skluzavkou a houpačkami.

 • Zámecká kuchyně vás nikdy nezklame. Nabízíme vám jídelnu pro cca 60 osob, otevřenou zahradní terasu nebo příjemné posezení v baru.

 • Infrasauna se nachází v přízemí kastetlu. Prohřeje vaše tělo a má pozitivní účinky na zdraví. Uvolněte se a užijte si relax!

 • Víceúčelové hřiště nabízí širokou škálu využití.

  Vzniknou zde mohou například: 2 volejbalová hřiště, tenisový kurt, hřiště na házenou nebo třeba basket.